Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

O nas

 

 

8.10.2011
  
 fot. Anna Pfeiffer


Barbara Pfeiffer
z d. Grabowska

   
Jestem córką Kazimierza Grabowskiego (1911 - 1976) i Heleny Grabowskiej z d. Jewiak (1927 - 1997). Od 1972 do  2005  roku  byłam nauczycielką wychowania fizycznego w I. Liceum Ogólnokształcącym Collegium Gostomianum w Sandomierzu. Obecnie jestem na emeryturze.

Zainteresowania:
 prawo ( w tym prawo oświatowe ), polityka

Andrzej Ludomił Pfeiffer    

 
  Jestem synem Tadeusza Pfeiffera (1922 - 2003) i Teresy Gyurkovich (1923 - 2004). Po 33 latach pracy przeszedłem na emeryturę. W tym czasie byłem: nauczycielem, pracownikiem naukowo - dydaktycznym, sprzedawcą i dyrektorem szkoły.

Zainteresowania:
genealogia, twórczość Leonarda Cohena


  Dzieci  fot. Anna Pfeiffer

Krzysztof Robert
  
Absolwent I.  Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum w Sandomierzu i Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej (technologia chemiczna). Od 19 kwietnia 1995 do 31 grudnia 2002 roku pracował w Instytucie Chemii Fizycznej PAN w Warszawie. W tym czasie napisał i obronił pracę doktorską oraz odbył staż naukowy w Genewie. Od 1 stycznia 2003 do 28 lutego 2006 roku był pracownikiem kontraktowym Uniwersytetu Genewskiego. 1 kwietnia 2006 roku wrócił  do pracy w Instytucie Chemii Fizycznej PAN w Warszawie. Żona: Anna Rola - ślub 8 października 2011 roku w kościele św. Anny w Warszawie; dzieci: Jan i Juliusz - bliźniaki.

Zainteresowania:
historia, literatura s - f, wschodnie sztuki walki

 


 Mediolan 23 marca 2016


Anna Teresa

 
Ukończyła: I  Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza) oraz Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie (fotografia artystyczna).

Zainteresowania:
fotografia, sport, języki obce

 
 

 


  fot. Anna Pfeiffer

 
Anna Barbara
-
synowa

   Córka Zbigniewa Roli i Zofii Roli z d. Przedpełskiej Absolwentka I. Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku  i Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Doktor chemii - pracownik naukowy Instytutu Chemii Fizycznej PAN w Warszawie. Mąż: Krzysztof; dzieci: Jan i Juliusz - bliźniaki.

Zainteresowania: 
literatura - kryminały, żeglarstwo, haftowanie

 


   Jeszcze jeden domownik


  fot. Anna Pfeiffer

Ruda

   
Jest z nami od 13 października 2010 roku. Została znaleziona na polu za naszym ogrodzeniem. Była wygłodzona, zmarznięta i miała przetrąconą łapę. Po dwóch tygodniach była nie do poznania. Teraz jest wesoła, wszystkim przyjazna i sprawna. 20 maja 2011 roku urodziła Teofila.

Zainteresowania:
wykopaliska, drożdżówki i nogawki do obgryzania

 


Strona główna     Rodzeństwo     Rodzice     Dziadkowie     Pradziadkowie   Prapradziadkowie     Praprapradziadkowie  Prapraprapradziadkowie     Praprapraprapradziadkowie     Ciekawe życiorysy     Indeks nazwisk      Nasze Kresy 
   Krótkie informacje o osobach noszących nazwisko "Pfeiffer"     Prace fotograficzne Anny      Poszukiwania